Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego brusheswithlove.eu

1. Właścicielem sklepu internetowego jest BWL Ilona Dzierzęcka.

2. Dane firmy:
BWL Ilona Dzierzęcka, ul. Esperanto 14 m. 21, 01-049 Warszawa, NIP 556 191 21 78

3. Nr konta bankowego:
61 1140 2004 0000 3502 7841 5792

4. Sklep internetowy czynny jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Składanie i realizacja zamówień

1. Aby dokonać zamówienia, jest wymagane podanie danych kontaktowych Kupującego (ważny adres e-mail, adres dostarczenia, numer telefonu).

2. Kupujący, składając zamówienie w sklepie, zgadza się na warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych brusheswithlove.eu są cenami brutto (zawierają podatek). Dla stron transakcji wiążąca jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy zakupiony towar wystawiamy fakturę. Faktura będzie wystawiona bez podpisu odbiorcy. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku, faktura nie musi zawierać podpisu odbiorcy.

5. Zamówienie zostanie zrealizowane jedynie wtedy, gdy przedmiot jest dostępny w Sklepie. W przypadku niedostępności przedmiotu objętego zamówieniem, spowodowanej np. błędem stanu magazynowego, Klient jest informowany o stanie zamówienia i ma możliwość zadecydowania o sposobie jego dalszej realizacji (zmiana lub anulowanie zamówienia).

6. Zgodnie z art.10 Ustawy z dn. 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów, Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego przedmiotu w ciągu 14 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że przedmiot nie był w tym czasie używany. W takim przypadku zwracamy kwotę równą cenie zamówionego przedmiotu wraz z kosztami przesyłki.

7. Zwrot kosztów zakupu przedmiotu nastąpi w terminie 7 dni od dnia otrzymania przedmiotu nieużywanego i nieuszkodzonego. Sklep nie przyjmuje zwrotów zakupionych produktów przesyłką za pobraniem ani nie zwraca kosztów przesyłki zwrotnej.

Płatności

1. Brak zaksięgowania płatności na koncie Sprzedawcy do końca drugiego dnia roboczego od złożenia przez Kupującego zamówienia lub brak odbioru osobistego przedmiotu w tym terminie skutkuje anulowaniem zamówienia i zwrotem zarezerwowanego przedmiotu do Sklepu.

2. Możliwe są następujące formy zapłaty:
a) przelewem – po potwierdzeniu dostępności zamówionego przedmiotu przez Sprzedającego i wpływie pieniędzy na konto – zakupione przedmioty są pakowane i wysyłane na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu;
b) gotówką – przy osobistym odbiorze towaru.

3. W tytule przelewu za zakupiony przedmiot należy podać Numer Zamówienia, który jest przesyłany w Potwierdzeniu zamówienia na adres e-mail Kupującego.

4. Nie wysyłamy zamówionych przedmiotów za pobraniem.

Wysyłka

1. Kupujący ma do wyboru następujące sposoby wysyłki:

Sposób wysyłki            Koszt wysyłki
Kurier DPD na terenie Polski     16,00zł
Przesyłka do kraju Unii Europejskiej 28,0zł
Przesyłka poza Unię Europejską    37,00zł
Osobisty odbiór w Warszawie      0,00zł

2. Wysyłka następuje po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku.

3. Realizacja wysyłki jest wykonywana nie później niż przed końcem następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku.

4. W przypadku wysyłki poza obszar Unii Europejskiej koszt wysyłki podlega indywidualnej wycenie i może być inny niż podany w tabeli.

Postanowienia końcowe

1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.